HR Tools s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
HR Tools s.r.o. (IČO 24313131) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Třebechovice pod Orebem, vznik v roce 2012. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 24313131
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní vzdělávání 855
- Sídlo
- Havlíčkova 1262 50346 Třebechovice pod Orebem
- Datum vzniku
- 7. 6. 2012 (14 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 195523, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně. Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- RN Radka Nowicki jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- RN Radka Nowicki jednatel
Společníci a vlastníci
- RN Radka Nowicki společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- RN Radka Nowicki společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má HR Tools s.r.o. IČO a DIČ?
HR Tools s.r.o. má IČO 24313131. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je HR Tools s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u HR Tools s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je HR Tools s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u HR Tools s.r.o. (IČO 24313131) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem HR Tools s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Radka Nowicki (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní vzdělávání
- Firmy v obci Třebechovice pod Orebem
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH