Good TV Production SE

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Good TV Production SE (IČO 24247570) je právnická osoba se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2012. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
24247570
Právní forma
Právnická osoba
Obor (CZ-NACE)
Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních pořadů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti 59
Sídlo
Štítného 1233/34 13000 Praha
Datum vzniku
10. 7. 2012 (14 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
H 722, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jménem společnosti jedná jediný člen představenstva samostatně. Jménem společnosti jedná představenstvo. Jménem společnosti jednají a podepisují vždy 2 (dva) členové představenstva společně, a to tak, že k nadepsané nebo vytištěné obchodní firmě společnosti připojí svůj vlastnoruční podpis. Za společnost jedná představenstvo. Za společnost jednají a podepisují vždy 2 (dva) členové představenstva společně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (12)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Martina Kábrt Maternová působí i v dalších 2 firmách:

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Good TV Production SE IČO a DIČ?

Good TV Production SE má IČO 24247570. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Good TV Production SE plátce DPH?

Plátcovství DPH u Good TV Production SE zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Good TV Production SE v insolvenci?

Insolvenci u Good TV Production SE (IČO 24247570) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Good TV Production SE?

Podle veřejného rejstříku: Petr Erben (předseda představenstva), Lukáš Kubát (Člen představenstva), Martina Kábrt Maternová (člen dozorčí rady), Jiří Maroušek (předseda dozorčí rady).

Souvislosti

Podobné firmy