CERTOS INVEST s.r.o.
CERTOS INVEST s.r.o. (IČO 24240575) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2012. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 24240575
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Nespecializovaný velkoobchod 46900
- Sídlo
- Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 856/14, PSČ 15500
- Datum vzniku
- 28. 6. 2012 (14 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 196301, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěné nebo vypsané obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis. Jednatel jedná za společnost samostatně v plném rozsahu. Jednatel zastupuje společnost samostatně v plném rozsahu.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DT Daniel Těšík jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- TP Tomáš Pelikán jednatel
- TP Tomáš Pelikán jednatel
- DT Daniel Těšík jednatel
Společníci a vlastníci
- TP Tomáš Pelikán společník
- TT Tomáš Tichý společník
- DT Daniel Těšík společník
Zobrazit historická angažmá (3)
- TP Tomáš Pelikán společník
- TP Tomáš Pelikán společník
- DT Daniel Těšík společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Daniel Těšík působí i v dalších 6 firmách:
Tomáš Pelikán působí i v dalších 20 firmách:
Tomáš Tichý působí i v dalších 2 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má CERTOS INVEST s.r.o. IČO a DIČ?
CERTOS INVEST s.r.o. má IČO 24240575. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je CERTOS INVEST s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u CERTOS INVEST s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je CERTOS INVEST s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u CERTOS INVEST s.r.o. (IČO 24240575) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem CERTOS INVEST s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Daniel Těšík (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Nespecializovaný velkoobchod
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH