Selinor Trade s.r.o.
Selinor Trade s.r.o. (IČO 24232432) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2012. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 24232432
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování 55200
- Sídlo
- V kolkovně 920/5 11000 Praha
- Datum vzniku
- 15. 10. 2012 (14 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 200619, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.
Předmět podnikání
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
- Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
- Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
- Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
- Fotografické služby
- Překladatelská a tlumočnická činnost
- Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
- Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
- Poskytování technických služeb
- Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
- Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
- Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- OP Ondřej Pěkný jednatel
Společníci a vlastníci
- OP Ondřej Pěkný společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- OP Ondřej Pěkný společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Ondřej Pěkný působí i v dalších 11 firmách:
- Budova Vltavska 30 s.r.o.
- Selinor Invest s.r.o.
- Sohio s.r.o.
- Společenství vlastníků Mikulášská 20 Praha
- Společenství vlastníků Smetanovo nábřeží 197, Praha 1
- Společenství vlastníků jednotek domu Mikulášská 6 čp. 21 Praha 1
- Společenství vlastníků jednotek domu Veleslavínova 4 čp. 96 Praha 1
- GOLF & COUNTRY CLUB HODKOVIČKY, a.s.
- Zobrazit všech 11 firem →
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Selinor Trade s.r.o. IČO a DIČ?
Selinor Trade s.r.o. má IČO 24232432. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Selinor Trade s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Selinor Trade s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Selinor Trade s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Selinor Trade s.r.o. (IČO 24232432) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Selinor Trade s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Ondřej Pěkný (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH