Background Films s.r.o.
Background Films s.r.o. (IČO 24141534) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 24141534
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Produkce filmů, videozáznamů a televizních pořadů 59110
- Sídlo
- Praha 10, Korunní 1209/76, PSČ 10100
- Datum vzniku
- 28. 7. 2011 (15 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 182434, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MN Mikuláš Novotný jednatel
- KŽ Klára Žaloudková jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- MN Mikuláš Novotný jednatel
- MN Mikuláš Novotný jednatel
- KŽ Klára Žaloudková jednatel
Společníci a vlastníci
- MN Mikuláš Novotný společník
- KŽ Klára Žaloudková společník
Zobrazit historická angažmá (4)
- MN Mikuláš Novotný společník
- MN Mikuláš Novotný společník
- MN Mikuláš Novotný společník
- KŽ Klára Žaloudková společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Mikuláš Novotný působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Background Films s.r.o. IČO a DIČ?
Background Films s.r.o. má IČO 24141534. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Background Films s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Background Films s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Background Films s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Background Films s.r.o. (IČO 24141534) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Background Films s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Mikuláš Novotný (jednatel), Klára Žaloudková (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Produkce filmů, videozáznamů a televizních pořadů
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH