Randi Group s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Randi Group s.r.o. (IČO 24119610) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
24119610
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Ostatní odborné, vědecké a technické činnosti 74
Sídlo
Fryčovická 458 19900 Praha
Datum vzniku
24. 5. 2011 (15 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 180286, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jménem společnosti jedná její jednatel Jménem společnosti jedná každý jednatel samostatně,v úkonech do výše 50.000,-Kč ( slovy : padesáttisíc korun českých) včetně, v úkonech nad 50.000,-Kč ( slovy: padesáttisíc korun českých) jednají jednatelé společně. Jménem společnosti jedná každý jednatel samostatně,v úkonech do výše 300.000,-Kč ( slovy : třistatisíc korun českých) včetně, v úkonech nad 300.000,-Kč ( slovy: třistatisíc korun českých) jednají jednatelé společně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (8)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (9)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Randi Group s.r.o. IČO a DIČ?

Randi Group s.r.o. má IČO 24119610. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Randi Group s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Randi Group s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Randi Group s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Randi Group s.r.o. (IČO 24119610) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Randi Group s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Peter Krizsán (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy