WINPRO CYCLING s.r.o.
WINPRO CYCLING s.r.o. (IČO 23912944) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 23912944
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Velkoobchod 46
- Sídlo
- Nad Vavrouškou 696/23 18100 Praha
- Datum vzniku
- 3. 11. 2025 (1 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 435060, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v následujících oborech činnosti: - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - Pronájem a půjčování věcí movitých - Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků - Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MK Michal Kollert Jednatel
Společníci a vlastníci
- MK Michal Kollert společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Michal Kollert působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má WINPRO CYCLING s.r.o. IČO a DIČ?
WINPRO CYCLING s.r.o. má IČO 23912944. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je WINPRO CYCLING s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u WINPRO CYCLING s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je WINPRO CYCLING s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u WINPRO CYCLING s.r.o. (IČO 23912944) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem WINPRO CYCLING s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Michal Kollert (Jednatel).