Spolu pro Swaidu z.s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Spolu pro Swaidu z.s. (IČO 23823771) je spolek se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
23823771
Právní forma
Spolek
Sídlo
Zárubova 505/6 14200 Praha
Datum vzniku
29. 10. 2025 (1 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 81125, Městský soud v Praze
Způsob jednání
předseda výboru samostatně, k dispozicím s majetkem hodnoty vyšší jak 2000,- Kč (solvy: Dva tiscíe korun českých) je třeba souhlas všech členů výboru

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má Spolu pro Swaidu z.s. IČO a DIČ?

Spolu pro Swaidu z.s. má IČO 23823771. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Spolu pro Swaidu z.s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Spolu pro Swaidu z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Spolu pro Swaidu z.s. v insolvenci?

Insolvenci u Spolu pro Swaidu z.s. (IČO 23823771) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Spolu pro Swaidu z.s.?

Podle veřejného rejstříku: Marwan Alsolaiman (předseda výboru), Haitham Farag (člen statutárního orgánu), Wathek Hennawi (člen statutárního orgánu).

Souvislosti

Podobné firmy