Dawid rallyteam z.s.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
Dawid rallyteam z.s. (IČO 23821728) je spolek se sídlem v obci Srnín, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 23821728
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti 94993
- Sídlo
- 27 38101 Srnín
- Datum vzniku
- 31. 10. 2025 (1 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 9765, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Za spolek vystupuje navenek předseda.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DH David Hoďánek Předseda spolku
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Dawid rallyteam z.s. IČO a DIČ?
Dawid rallyteam z.s. má IČO 23821728. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Dawid rallyteam z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Dawid rallyteam z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Dawid rallyteam z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Dawid rallyteam z.s. (IČO 23821728) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Dawid rallyteam z.s.?
Podle veřejného rejstříku: David Hoďánek (Předseda spolku).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti
- Firmy v obci Srnín
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH