AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o.
AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o. (IČO 23793121) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Karviná, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 23793121
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Příprava staveniště 43120
- Sídlo
- Cihelní 668/1 73506 Karviná
- Datum vzniku
- 2. 10. 2025 (1 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 100945, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně v plném rozsahu.
Předmět podnikání
- Podnikání podle živnostenského zákona v oborech činností náležejících do živnosti volné: - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Činnost informačních a zpravodajských kanceláří - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti - Poskytování technických služeb - Poskytování služeb pro právnické osoby a svěřenské fondy
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AH Anna Huvarová Jednatel
Společníci a vlastníci
- AH Anna Huvarová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o. IČO a DIČ?
AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o. má IČO 23793121. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o. (IČO 23793121) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem AW SUPPORT Creative Building & Technology s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Anna Huvarová (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Příprava staveniště
- Firmy v obci Karviná
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH