Aliba SK s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Aliba SK s.r.o. (IČO 23354470) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Hodonín, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
23354470
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00
Sídlo
Družstevní čtvrť 3135/8 69501 Hodonín
Datum vzniku
4. 6. 2025 (1 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 145531, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Aliba SK s.r.o. IČO a DIČ?

Aliba SK s.r.o. má IČO 23354470. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Aliba SK s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Aliba SK s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Aliba SK s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Aliba SK s.r.o. (IČO 23354470) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Aliba SK s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Václav Makyš (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy