For Animals s.r.o.
For Animals s.r.o. (IČO 23339268) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 23339268
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba krmiv 109
- Sídlo
- Korunní 2569/108 10100 Praha
- Datum vzniku
- 30. 5. 2025 (1 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 425543, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost navenek ve všech záležitostech samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v následujících oborech činnosti: - Výroba krmiv v krmných směsích, doplňkových látkách a premixu - Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků - Velkoobchod a maloobchod - Zprostředkování obchodu a služeb - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MŽ Marie Žďárská Jednatel
- HŽ Hubert Žďárský Jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- PŠ Petr Švec Jednatel
Společníci a vlastníci
- H Hubis Holding S.r.o. společník
- DP Dušan Plaček společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- F Ferocitas S.r.o. společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Marie Žďárská působí i v další firmě:
Hubert Žďárský působí i v dalších 3 firmách:
Dušan Plaček působí i v dalších 14 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má For Animals s.r.o. IČO a DIČ?
For Animals s.r.o. má IČO 23339268. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je For Animals s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u For Animals s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je For Animals s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u For Animals s.r.o. (IČO 23339268) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem For Animals s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Marie Žďárská (Jednatel), Hubert Žďárský (Jednatel).