BANKEE Financial Services s.r.o.
BANKEE Financial Services s.r.o. (IČO 23328207) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 23328207
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Velkoobchod 46
- Sídlo
- Na okraji 381/41 16200 Praha
- Datum vzniku
- 28. 5. 2025 (1 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 425328, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: zprostředkování obchodu a služeb, - velkoobchod a maloobchod, - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, - poskytování služeb pro právnické osoby a svěřenské fondy
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PV Patrik Vlášek Jednatel
- VV Vladimír Vrábel Jednatel
Společníci a vlastníci
- B Bankee Credit Management S.r.o. společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Patrik Vlášek působí i v dalších 10 firmách:
Vladimír Vrábel působí i v dalších 19 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má BANKEE Financial Services s.r.o. IČO a DIČ?
BANKEE Financial Services s.r.o. má IČO 23328207. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je BANKEE Financial Services s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u BANKEE Financial Services s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je BANKEE Financial Services s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u BANKEE Financial Services s.r.o. (IČO 23328207) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem BANKEE Financial Services s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Patrik Vlášek (Jednatel), Vladimír Vrábel (Jednatel).