Ryo Components s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Ryo Components s.r.o. (IČO 23118342) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
23118342
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba textilií 13
Sídlo
Xaveriova 2735/11 15000 Praha
Datum vzniku
27. 3. 2025 (1 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 421691, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)
  • Jan Čapek společník * 19762025–2025Praha

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má Ryo Components s.r.o. IČO a DIČ?

Ryo Components s.r.o. má IČO 23118342. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Ryo Components s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Ryo Components s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Ryo Components s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Ryo Components s.r.o. (IČO 23118342) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Ryo Components s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Jan Čapek (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy