Primoco Capital, s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Primoco Capital, s.r.o. (IČO 23093391) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
23093391
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00
Sídlo
Výpadová 1563/29F 15300 Praha
Datum vzniku
21. 3. 2025 (1 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 421276, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Ladislav Semetkovský působí i v dalších 2 firmách:

Časté dotazy

Jaké má Primoco Capital, s.r.o. IČO a DIČ?

Primoco Capital, s.r.o. má IČO 23093391. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Primoco Capital, s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Primoco Capital, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Primoco Capital, s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Primoco Capital, s.r.o. (IČO 23093391) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Primoco Capital, s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Ladislav Semetkovský (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy