S.E.H. Fashion Investment Holding a.s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

S.E.H. Fashion Investment Holding a.s. (IČO 23048891) je akciová společnost se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
23048891
Právní forma
Akciová společnost
Obor (CZ-NACE)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00
Sídlo
Lannova 2061/8 11000 Praha
Datum vzniku
12. 3. 2025 (1 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
B 29583, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Společnost zastupuje člen představenstva samostatně.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

  • MH Martin Hes Člen představenstva * 1982od 2025Praha
  • PJ Petr Jindra Člen dozorčí rady * 1982od 2025Praha

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má S.E.H. Fashion Investment Holding a.s. IČO a DIČ?

S.E.H. Fashion Investment Holding a.s. má IČO 23048891. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je S.E.H. Fashion Investment Holding a.s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u S.E.H. Fashion Investment Holding a.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je S.E.H. Fashion Investment Holding a.s. v insolvenci?

Insolvenci u S.E.H. Fashion Investment Holding a.s. (IČO 23048891) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem S.E.H. Fashion Investment Holding a.s.?

Podle veřejného rejstříku: Martin Hes (Člen představenstva), Petr Jindra (Člen dozorčí rady).

Souvislosti

Podobné firmy