Ayurveda Distribution s.r.o.
Ayurveda Distribution s.r.o. (IČO 23001623) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2025. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 23001623
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Velkoobchod a maloobchod G
- Sídlo
- Nové sady 988/2 60200 Brno
- Datum vzniku
- 27. 2. 2025 (1 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 143944, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje každý z jednatelů samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s obory činnosti: 47. Zprostředkování obchodu a služeb 48. Velkoobchod a maloobchod 52. Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě 56. Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály 66. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení 68. Fotografické služby 72. Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti 73. Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- LĎ Lucia Ďurčenková Jednatel
- MŠ Miroslav Špaček Jednatel
Společníci a vlastníci
- MŠ Miroslav Špaček společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Lucia Ďurčenková působí i v další firmě:
Miroslav Špaček působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Ayurveda Distribution s.r.o. IČO a DIČ?
Ayurveda Distribution s.r.o. má IČO 23001623. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Ayurveda Distribution s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Ayurveda Distribution s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Ayurveda Distribution s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Ayurveda Distribution s.r.o. (IČO 23001623) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Ayurveda Distribution s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Lucia Ďurčenková (Jednatel), Miroslav Špaček (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Velkoobchod a maloobchod
- Firmy v obci Brno
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH