Modletice sobě, z. s.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
Modletice sobě, z. s. (IČO 22894888) je spolek se sídlem v obci Modletice, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 22894888
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- 6 25101 Modletice
- Datum vzniku
- 4. 4. 2011 (15 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 22747, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- samostatně
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- LŠ Lukáš Štěpánek předseda
Zobrazit historická angažmá (2)
- JS Jiří Szalai předseda
- JS Jiří Szalai předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Modletice sobě, z. s. IČO a DIČ?
Modletice sobě, z. s. má IČO 22894888. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Modletice sobě, z. s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Modletice sobě, z. s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Modletice sobě, z. s. v insolvenci?
Insolvenci u Modletice sobě, z. s. (IČO 22894888) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Modletice sobě, z. s.?
Podle veřejného rejstříku: Lukáš Štěpánek (předseda).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci Modletice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH