Klub Hlásek, z.s.
Klub Hlásek, z.s. (IČO 22885137) je spolek se sídlem v obci Hlásná Třebaň, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 22885137
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti organizací dětí a mládeže 94991
- Sídlo
- U Kapličky 58 26718 Hlásná Třebaň
- Datum vzniku
- 21. 6. 2011 (15 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 23074, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Předseda výboru spolku je oprávněn jednat a zavazovat se jménem spolku tak, že k napsanému nebo vytištěnému názvu spolku připojí svůj podpis. Předseda výboru spolku může pověřit plněním úkolu nebo úkolů, které náleží do jeho působnosti, místopředsedu výboru spolku. Během dlouhodobé nepřítomnosti zastupuje předsedu místopředseda výboru spolku.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- VV Veronika Vaculovičová Předseda výboru
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Veronika Vaculovičová působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Klub Hlásek, z.s. IČO a DIČ?
Klub Hlásek, z.s. má IČO 22885137. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Klub Hlásek, z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Klub Hlásek, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Klub Hlásek, z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Klub Hlásek, z.s. (IČO 22885137) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Klub Hlásek, z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Veronika Vaculovičová (Předseda výboru).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti organizací dětí a mládeže
- Firmy v obci Hlásná Třebaň
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH