Spolek Ka-Mil

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Spolek Ka-Mil (IČO 22748865) je spolek se sídlem v obci Kladno, vznik v roce 2012. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
22748865
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti organizací dětí a mládeže 94991
Sídlo
Spytihněvova 2018 27201 Kladno
Datum vzniku
14. 3. 2012 (14 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 24109, Městský soud v Praze
Způsob jednání
1. Jménem spolku jedná Předseda. 2. Za spolek může jednat rovněž Předsedou zmocněný člen spolku nebo i jiná osoba.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Spolek Ka-Mil IČO a DIČ?

Spolek Ka-Mil má IČO 22748865. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Spolek Ka-Mil plátce DPH?

Plátcovství DPH u Spolek Ka-Mil zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Spolek Ka-Mil v insolvenci?

Insolvenci u Spolek Ka-Mil (IČO 22748865) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Spolek Ka-Mil?

Podle veřejného rejstříku: Jan Heczko (Předseda).

Souvislosti

Podobné firmy