Rybáři Klášov, z.s.
Rybáři Klášov, z.s. (IČO 22719091) je spolek se sídlem v obci Žarošice, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 22719091
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- 420 69634 Žarošice
- Datum vzniku
- 7. 9. 2011 (15 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 15947, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Předseda zastupuje spolek a jedná za spolek samostatně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- LH Lukáš Hrabec člen výboru
- PM Petr Menšík předseda výboru
- JP Jitka Polcrová člen výboru
Zobrazit historická angažmá (5)
- LH Leoš Hrabec člen výboru
- PM Petr Menšík předseda výboru
- PM Petr Menšík předseda výboru
- JP Jitka Polcrová člen výboru
- JP Jitka Polcrová člen výboru
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Vladimír Rozsíval působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Rybáři Klášov, z.s. IČO a DIČ?
Rybáři Klášov, z.s. má IČO 22719091. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Rybáři Klášov, z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Rybáři Klášov, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Rybáři Klášov, z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Rybáři Klášov, z.s. (IČO 22719091) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Rybáři Klášov, z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Lukáš Hrabec (člen výboru), Petr Menšík (předseda výboru), Jitka Polcrová (člen výboru).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci Žarošice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH