SATPO Invest V, a.s.
SATPO Invest V, a.s. (IČO 22296492) je akciová společnost se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 22296492
- Právní forma
- Akciová společnost
- Obor (CZ-NACE)
- Administrativní a kancelářské činnosti 821
- Sídlo
- Holečkova 3331/35 15000 Praha
- Datum vzniku
- 25. 11. 2024 (2 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- B 29284, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost zastupují společně dva členové představenstva.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona zejména v oborech činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
- Realitní zprostředkování
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DK Dana Knížková člen představenstva
- DP Dagmar Pokorná člen představenstva
- JP Jiří Pokorný předseda představenstva
- PS Pavel Starý člen dozorčí rady
Zobrazit historická angažmá (5)
- C City Home, A.s. člen orgánu
- DP Dagmar Pokorná člen dozorčí rady
- JP Jiří Polanský člen představenstva
- S Satpo, A.s. člen orgánu
- MČ Matěj Čížek člen představenstva
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Dana Knížková působí i v dalších 70 firmách:
Dagmar Pokorná působí i v dalších 13 firmách:
Jiří Pokorný působí i v dalších 76 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má SATPO Invest V, a.s. IČO a DIČ?
SATPO Invest V, a.s. má IČO 22296492. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je SATPO Invest V, a.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u SATPO Invest V, a.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je SATPO Invest V, a.s. v insolvenci?
Insolvenci u SATPO Invest V, a.s. (IČO 22296492) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SATPO Invest V, a.s.?
Podle veřejného rejstříku: Dana Knížková (člen představenstva), Dagmar Pokorná (člen představenstva), Jiří Pokorný (předseda představenstva), Pavel Starý (člen dozorčí rady).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Administrativní a kancelářské činnosti
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH