MM MOTEL Veselí s.r.o.
MM MOTEL Veselí s.r.o. (IČO 22209140) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Veselí, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 22209140
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 48 53501 Veselí
- Datum vzniku
- 30. 10. 2024 (2 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 53744, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v oborech 1. až 53. a 55. až 79. dle přílohy č. 4 k zákonu č. 455/1991 Sb.
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MM Mariia Moldavchuk Jednatel
Společníci a vlastníci
- MM Mariia Moldavchuk společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Mariia Moldavchuk působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má MM MOTEL Veselí s.r.o. IČO a DIČ?
MM MOTEL Veselí s.r.o. má IČO 22209140. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je MM MOTEL Veselí s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u MM MOTEL Veselí s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je MM MOTEL Veselí s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u MM MOTEL Veselí s.r.o. (IČO 22209140) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MM MOTEL Veselí s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Mariia Moldavchuk (Jednatel).