Cvičák Pustějov, spolek

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Cvičák Pustějov, spolek (IČO 22068520) je spolek se sídlem v obci Pustějov, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
22068520
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
Sídlo
226 74243 Pustějov
Datum vzniku
23. 9. 2024 (2 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 21609, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Každý člen výboru spolku jedná za spolek samostatně.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Hana Vavrečková Bílková působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Cvičák Pustějov, spolek IČO a DIČ?

Cvičák Pustějov, spolek má IČO 22068520. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Cvičák Pustějov, spolek plátce DPH?

Plátcovství DPH u Cvičák Pustějov, spolek zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Cvičák Pustějov, spolek v insolvenci?

Insolvenci u Cvičák Pustějov, spolek (IČO 22068520) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Cvičák Pustějov, spolek?

Podle veřejného rejstříku: Alois Holub (Předseda výboru), Hana Vavrečková Bílková (Člen výboru), Vladislav Zindler (Člen výboru).

Souvislosti

Podobné firmy