Hvozd OHANA z.s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Hvozd OHANA z.s. (IČO 22014934) je spolek se sídlem v obci Odry, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
22014934
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Ostatní vzdělávání 855
Sídlo
16 74235 Odry
Datum vzniku
6. 9. 2024 (2 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 21585, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Každý člen výboru zastupuje spolek navenek samostatně ve všech záležitostech.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Zuzana Axmannová působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Hvozd OHANA z.s. IČO a DIČ?

Hvozd OHANA z.s. má IČO 22014934. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Hvozd OHANA z.s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Hvozd OHANA z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Hvozd OHANA z.s. v insolvenci?

Insolvenci u Hvozd OHANA z.s. (IČO 22014934) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Hvozd OHANA z.s.?

Podle veřejného rejstříku: Zuzana Axmannová (Člen výboru), Kamila Sroková (Člen výboru).

Souvislosti

Podobné firmy