ZIJA, spol. s r.o.
ZIJA, spol. s r.o. (IČO 21880263) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 21880263
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti 016
- Sídlo
- Na Císařce 3223/20 15000 Praha
- Datum vzniku
- 2. 8. 2024 (2 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 407882, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost ve všech záležitostech samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Ubytovací služby Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží Poskytování služeb pro rodinu a domácnost Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky Výroba chemických látek a chemických směsí nebo předmětů a kosmetických přípravků Výroba hnojiv Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Ubytovací služby Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží Poskytování služeb pro rodinu a domácnost Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Statutární orgán a společníci
Společníci a vlastníci
- JZ Ján Zibura společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- JZ Ján Zibura společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Ján Zibura působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má ZIJA, spol. s r.o. IČO a DIČ?
ZIJA, spol. s r.o. má IČO 21880263. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je ZIJA, spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u ZIJA, spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je ZIJA, spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u ZIJA, spol. s r.o. (IČO 21880263) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ZIJA, spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Ján Zibura (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH