Molver Group s. r. o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Molver Group s. r. o. (IČO 21844216) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
21844216
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Ostatní specializované stavební činnosti 439
Sídlo
Varšavská 715/36 12000 Praha
Datum vzniku
23. 7. 2024 (2 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 407346, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý z jednatelů zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Matyáš Molík působí i v dalších 2 firmách:

Anton Verkhola působí i v dalších 2 firmách:

Časté dotazy

Jaké má Molver Group s. r. o. IČO a DIČ?

Molver Group s. r. o. má IČO 21844216. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Molver Group s. r. o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Molver Group s. r. o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Molver Group s. r. o. v insolvenci?

Insolvenci u Molver Group s. r. o. (IČO 21844216) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Molver Group s. r. o.?

Podle veřejného rejstříku: Matyáš Molík (Jednatel), Anton Verkhola (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy