Pitrman & spol. s r.o.
Pitrman & spol. s r.o. (IČO 21844046) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Hradec Králové, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 21844046
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba potravinářských výrobků 10
- Sídlo
- Veverkova 1397/23 50002 Hradec Králové
- Datum vzniku
- 23. 7. 2024 (2 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 53256, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - výroba potravinářských a škrobárenských výrobků - zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků - přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - zprostředkování obchodu a služeb - velkoobchod a maloobchod - příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce - reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling - fotografické služby - provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu - provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DP David Pitrman Jednatel
- MP Martin Pitrman Jednatel
- AP Adéla Pitrmanová Jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- DP David Pitrman Jednatel
Společníci a vlastníci
- DP David Pitrman společník
- MP Martin Pitrman společník
- AP Adéla Pitrmanová společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- DP David Pitrman společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Martin Pitrman působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Pitrman & spol. s r.o. IČO a DIČ?
Pitrman & spol. s r.o. má IČO 21844046. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Pitrman & spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Pitrman & spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Pitrman & spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Pitrman & spol. s r.o. (IČO 21844046) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Pitrman & spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: David Pitrman (Jednatel), Martin Pitrman (Jednatel), Adéla Pitrmanová (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba potravinářských výrobků
- Firmy v obci Hradec Králové
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH