PEDOP PROPERTIES s.r.o.
PEDOP PROPERTIES s.r.o. (IČO 21761230) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Lipovec, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 21761230
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 367 67915 Lipovec
- Datum vzniku
- 26. 6. 2024 (2 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 140116, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně. Společnost zastupuje jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. s obory činností náležejících do živnosti volné číslo 1 až 80 dle přílohy číslo 4 zákona číslo 455/1991 Sb.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JP Josef Pernica jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- MP Miroslav Pokorný jednatel
Společníci a vlastníci
- JP Josef Pernica společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- MP Miroslav Pokorný společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Josef Pernica působí i v dalších 5 firmách:
Časté dotazy
Jaké má PEDOP PROPERTIES s.r.o. IČO a DIČ?
PEDOP PROPERTIES s.r.o. má IČO 21761230. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je PEDOP PROPERTIES s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u PEDOP PROPERTIES s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je PEDOP PROPERTIES s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u PEDOP PROPERTIES s.r.o. (IČO 21761230) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem PEDOP PROPERTIES s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Josef Pernica (jednatel).