TwigaBody Opava s.r.o.
TwigaBody Opava s.r.o. (IČO 21490015) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2024. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 21490015
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti v oblasti sportu j. n. 9319
- Sídlo
- Kubánská 2398/1 61600 Brno
- Datum vzniku
- 19. 4. 2024 (2 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 139139, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jednatelé jednají za společnost každý samostatně.
Předmět podnikání
- Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Pronájem a půjčování věcí movitých Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MB Michaela Bajerková jednatel
- MJ Michal Janoušek jednatel
Společníci a vlastníci
- MB Michaela Bajerková společník
- MJ Michal Janoušek společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Michaela Bajerková působí i v dalších 2 firmách:
Michal Janoušek působí i v dalších 7 firmách:
Časté dotazy
Jaké má TwigaBody Opava s.r.o. IČO a DIČ?
TwigaBody Opava s.r.o. má IČO 21490015. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je TwigaBody Opava s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u TwigaBody Opava s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je TwigaBody Opava s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u TwigaBody Opava s.r.o. (IČO 21490015) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem TwigaBody Opava s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Michaela Bajerková (jednatel), Michal Janoušek (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti v oblasti sportu j. n.
- Firmy v obci Brno
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH