Pizza & Pasta Point s.r.o.
Pizza & Pasta Point s.r.o. (IČO 19913443) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 19913443
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Revoluční 764/17 11000 Praha
- Datum vzniku
- 10. 11. 2023 (3 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 393720, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - velkoobchod a maloobchod
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- LF Lukáš Fencl Jednatel
- RH Roman Hamoud Jednatel
Společníci a vlastníci
- LF Lukáš Fencl společník
- RH Roman Hamoud společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Lukáš Fencl působí i v dalších 5 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Pizza & Pasta Point s.r.o. IČO a DIČ?
Pizza & Pasta Point s.r.o. má IČO 19913443. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Pizza & Pasta Point s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Pizza & Pasta Point s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Pizza & Pasta Point s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Pizza & Pasta Point s.r.o. (IČO 19913443) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Pizza & Pasta Point s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Lukáš Fencl (Jednatel), Roman Hamoud (Jednatel).