Jihočeský studentský parlament, z. s.
Jihočeský studentský parlament, z. s. (IČO 19852291) je spolek se sídlem v obci Sezimovo Ústí, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 19852291
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- Budějovická 421/10 39102 Sezimovo Ústí
- Datum vzniku
- 17. 11. 2023 (3 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 9284, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Za spolek jedná jeho jménem předseda spolku. Předsedu spolku zastupují z jeho pověření členové předsednictva v pořadí: 1. místopředseda, 2. místopředseda a další členové předsednictva.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MK Martin Kohout Člen předsednictva
- DL Dan Lavrinčik 2. Místopředseda
- ON Ondřej Novotný Člen předsednictva
- KP Klára Prášková Člen předsednictva
- MR Michal Růžička 1. Místopředseda
- KS Klára Slípková Člen předsednictva
- JS Jakub Stašek Člen předsednictva
- KT Kryštof Tůma Člen předsednictva
- VŠ Vojtěch Švojgr Předseda
Zobrazit historická angažmá (22)
- AF Arkadiy Futko Člen předsednictva
- AK Aneta Klaubaufová Člen předsednictva
- JK Jonáš Jari Koreš Člen předsednictva
- DL Dan Lavrinčik Člen předsednictva
- JL Jiří Linhart Člen předsednictva
- JM Jakub Marek Člen předsednictva
- AM Anna Máchová 1. Místopředseda
- ON Ondřej Novák Člen předsednictva
- LO Lukáš Oláh 1. místopředseda
- KP Kateřina Pazdírková 2. místopředseda
- FP Filip Povolný Člen předsednictva
- AR Adam Josef Richter 2. Místopředseda
- MR Michal Růžička 2. Místopředseda
- LS Lucie Skuhrovcová Člen předsednictva
- LS Lucie Skuhrovcová Člen předsednictva
- JS Jakub Stašek 1. Místopředseda
- JS Jakub Stašek Člen předsednictva
- FV Filip Vaněk Člen předsednictva
- JV Jakub Vlček Člen předsednictva
- AV Adam Vácha Předseda
- AV Adam Vácha Předseda
- FČ Filip Čajan Člen předsednictva
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Jihočeský studentský parlament, z. s. IČO a DIČ?
Jihočeský studentský parlament, z. s. má IČO 19852291. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Jihočeský studentský parlament, z. s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Jihočeský studentský parlament, z. s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Jihočeský studentský parlament, z. s. v insolvenci?
Insolvenci u Jihočeský studentský parlament, z. s. (IČO 19852291) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Jihočeský studentský parlament, z. s.?
Podle veřejného rejstříku: Martin Kohout (Člen předsednictva), Dan Lavrinčik (2. Místopředseda), Ondřej Novotný (Člen předsednictva), Klára Prášková (Člen předsednictva) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci Sezimovo Ústí
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH