BLÁHA STEEL s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

BLÁHA STEEL s.r.o. (IČO 19822332) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Borovany, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
19822332
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků 256
Sídlo
98 37312 Borovany
Datum vzniku
16. 10. 2023 (3 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 33584, Krajský soud v Českých Budějovicích
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má BLÁHA STEEL s.r.o. IČO a DIČ?

BLÁHA STEEL s.r.o. má IČO 19822332. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je BLÁHA STEEL s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u BLÁHA STEEL s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je BLÁHA STEEL s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u BLÁHA STEEL s.r.o. (IČO 19822332) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem BLÁHA STEEL s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Pavel Bláha (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy