International Machine Design Association, z. s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

International Machine Design Association, z. s. (IČO 19738889) je spolek se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
19738889
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
Sídlo
Nademlejnská 600/1 19800 Praha
Datum vzniku
5. 10. 2023 (3 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 78147, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednat jménem spolku může vždy jen předseda.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Michal Petrů působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má International Machine Design Association, z. s. IČO a DIČ?

International Machine Design Association, z. s. má IČO 19738889. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je International Machine Design Association, z. s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u International Machine Design Association, z. s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je International Machine Design Association, z. s. v insolvenci?

Insolvenci u International Machine Design Association, z. s. (IČO 19738889) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem International Machine Design Association, z. s.?

Podle veřejného rejstříku: David Herák (Člen řídícího výboru), Michal Petrů (Člen řídícího výboru), Ladislav Ševčík (Předseda spolku).

Souvislosti

Podobné firmy