Bytové družstvo HARFA IX
Bytové družstvo HARFA IX (IČO 19670656) je družstvo se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 19670656
- Právní forma
- Družstvo
- Obor (CZ-NACE)
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
- Sídlo
- Havlíčkova 1030/1 11000 Praha
- Datum vzniku
- 30. 8. 2023 (3 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- Dr 9042, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Družstvo zastupuje navenek předseda představenstva a v jeho nepřítomnosti místopředseda představenstva, případně písemně pověřený člen představenstva, pro právní jednání, u nichž není předepsána písemná forma. Pro právní jednání, které činí představenstvo, a kde je předepsána písemná forma, je třeba podpisu alespoň dvou členů představenstva.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- ŠH Štěpán Havlas jednatel
- MK Martin Kroh jednatel
- PR Pavel Rejchrt jednatel
- C Coop Development, Družstvo místopředseda představenstva
- E Erdex A.s. člen představenstva
- F Finep Holding, Se předseda představenstva
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Štěpán Havlas působí i v dalších 62 firmách:
Martin Kroh působí i v dalších 58 firmách:
Pavel Rejchrt působí i v dalších 78 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Bytové družstvo HARFA IX IČO a DIČ?
Bytové družstvo HARFA IX má IČO 19670656. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Bytové družstvo HARFA IX plátce DPH?
Plátcovství DPH u Bytové družstvo HARFA IX zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Bytové družstvo HARFA IX v insolvenci?
Insolvenci u Bytové družstvo HARFA IX (IČO 19670656) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Bytové družstvo HARFA IX?
Podle veřejného rejstříku: Štěpán Havlas (jednatel), Martin Kroh (jednatel), Pavel Rejchrt (jednatel), Coop Development, Družstvo (místopředseda představenstva) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH