Inspinia Technology s.r.o.
Inspinia Technology s.r.o. (IČO 19630212) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Holešov, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 19630212
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Opravy a údržba výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost 952
- Sídlo
- Palackého 493 76901 Holešov
- Datum vzniku
- 17. 8. 2023 (3 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 135409, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Každý jednatel jedná za společnost samostatně s výjimkou následujících případů, kdy jednají za společnost dva jednatelé společně: - nakládání s nemovitostmi ve vlastnictví společnosti, a to zejména v případě jejich zcizení, nákupu, zatěžování právy třetích osob, nájmů či podnájmů. - uzavírání smluv a listin týkajících se úvěrů, půjček, smluv s bankami a zástavních smluv. - poskytování a přijetí záruk, ručení, vystavování, avalování, nabývání nebo převádění směnek. - jakákoliv právní jednání (zejména nakládání s majetkem, zatěžování majetku právy třetích osob, služebnostmi a jinými právními omezeními, uzavírání smluv), jejichž předmětem je v jednotlivém případě jednorázově nebo kumulativně v průběhu jednoho kalendářního roku hodnota či plnění vyšší jak 5.000 EUR.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v těchto oborech: - výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí. - zprostředkování obchodu a služeb. - velkoobchod a maloobchod. - skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě. - poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály. - pronájem a půjčování věcí movitých. - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků. - příprava vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce. - projektování elektrických zařízení. - výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd. - testování, měření, analýzy a kontroly. - návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling. - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy.
- Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- KD Koray Duran jednatel
- JK Jiří Konečný jednatel
Společníci a vlastníci
- KD Koray Duran společník
- E Elko Ep Holding, Se společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jiří Konečný působí i v dalších 9 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Inspinia Technology s.r.o. IČO a DIČ?
Inspinia Technology s.r.o. má IČO 19630212. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Inspinia Technology s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Inspinia Technology s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Inspinia Technology s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Inspinia Technology s.r.o. (IČO 19630212) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Inspinia Technology s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Koray Duran (jednatel), Jiří Konečný (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Opravy a údržba výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Firmy v obci Holešov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH