TMT Property I s.r.o.
TMT Property I s.r.o. (IČO 19570325) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Chrudim, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 19570325
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00
- Sídlo
- Tovární 290 53701 Chrudim
- Datum vzniku
- 31. 7. 2023 (3 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 51585, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Jednatelé jednají za společnost každý samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v rozsahu následujících oborů činností živnosti volné: - Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce - Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukověobrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů - Výroba plastových a pryžových výrobků - Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků - Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů - Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení - Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí - Výroba strojů a zařízení - Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě - Ubytovací služby - Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce - Projektování elektrických zařízení - Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd - Testování, měření, analýzy a kontroly - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí - Poskytování služeb pro právnické osoby a svěřenské fondy
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AM Alena Mrákava Jednatel
- OT Ondřej Toušek Jednatel
Společníci a vlastníci
- T Tmt Engineering A.s. společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- T T M T A.s. Chrudim společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Alena Mrákava působí i v dalších 4 firmách:
Ondřej Toušek působí i v dalších 3 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má TMT Property I s.r.o. IČO a DIČ?
TMT Property I s.r.o. má IČO 19570325. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je TMT Property I s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u TMT Property I s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je TMT Property I s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u TMT Property I s.r.o. (IČO 19570325) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem TMT Property I s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Alena Mrákava (Jednatel), Ondřej Toušek (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Firmy v obci Chrudim
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH