Stavby Gliganič s.r.o.
Stavby Gliganič s.r.o. (IČO 19427115) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Hostivice, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 19427115
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Husovo náměstí 14 25301 Hostivice
- Datum vzniku
- 10. 6. 2023 (3 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 386233, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě Ubytovací služby Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MG Martin Gliganič jednatel
Společníci a vlastníci
- MG Martin Gliganič společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Martin Gliganič působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Stavby Gliganič s.r.o. IČO a DIČ?
Stavby Gliganič s.r.o. má IČO 19427115. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Stavby Gliganič s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Stavby Gliganič s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Stavby Gliganič s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Stavby Gliganič s.r.o. (IČO 19427115) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Stavby Gliganič s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Martin Gliganič (jednatel).