Soled.cz, s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Soled.cz, s.r.o. (IČO 19308736) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Benešov, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
19308736
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů 2511
Sídlo
Čechova 1634 25601 Benešov
Datum vzniku
3. 5. 2023 (3 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 384526, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Soled.cz, s.r.o. IČO a DIČ?

Soled.cz, s.r.o. má IČO 19308736. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Soled.cz, s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Soled.cz, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Soled.cz, s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Soled.cz, s.r.o. (IČO 19308736) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Soled.cz, s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Petr Stejskal (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy