Josef Dlugoš G.H.D.L.
Josef Dlugoš G.H.D.L. (IČO 18329802) je živnostník (osvč) se sídlem v obci Liberec, vznik v roce 1991. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 18329802
- Právní forma
- Živnostník (OSVČ)
- Obor (CZ-NACE)
- Nespecializovaný maloobchod 471
- Sídlo
- Na Zvonku 843/3A 46015 Liberec
- Datum vzniku
- 10. 4. 1991 (35 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- A 1341, Krajský soud v Ústí nad Labem
Předmět podnikání
- - obchodní činnost, zprostředkovatelská, obstaravatelská - poradenská činnost v oblasti obchodu - zasilatelství - přepravy a skladování
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JD Jozef Dlugoš člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (2)
- JD Jozef Dlugoš člen orgánu
- JD Josef Dlugoš člen orgánu
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jozef Dlugoš působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Josef Dlugoš G.H.D.L. IČO a DIČ?
Josef Dlugoš G.H.D.L. má IČO 18329802. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Josef Dlugoš G.H.D.L. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Josef Dlugoš G.H.D.L. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Josef Dlugoš G.H.D.L. v insolvenci?
Insolvenci u Josef Dlugoš G.H.D.L. (IČO 18329802) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Josef Dlugoš G.H.D.L.?
Podle veřejného rejstříku: Jozef Dlugoš (člen orgánu).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Nespecializovaný maloobchod
- Firmy v obci Liberec
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH