Cleaning Well družstvo

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Cleaning Well družstvo (IČO 17956986) je družstvo se sídlem v obci Holešov, vznik v roce 2023. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
17956986
Právní forma
Družstvo
Obor (CZ-NACE)
Příprava staveniště 43120
Sídlo
nám. Dr. E. Beneše 38/17 76901 Holešov
Datum vzniku
19. 1. 2023 (3 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
Dr 5857, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Předseda zastupuje družstvo navenek samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

  • Petr Štefka předseda družstva * 1967od 2024Podkopná Lhota
Zobrazit historická angažmá (2)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má Cleaning Well družstvo IČO a DIČ?

Cleaning Well družstvo má IČO 17956986. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Cleaning Well družstvo plátce DPH?

Plátcovství DPH u Cleaning Well družstvo zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Cleaning Well družstvo v insolvenci?

Insolvenci u Cleaning Well družstvo (IČO 17956986) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Cleaning Well družstvo?

Podle veřejného rejstříku: Petr Štefka (předseda družstva).

Souvislosti

Podobné firmy