Hairdo Digital, s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
Hairdo Digital, s.r.o. (IČO 17804523) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2022. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 17804523
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Nové sady 988/2 60200 Brno
- Datum vzniku
- 6. 12. 2022 (4 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 131412, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje každý z jednatelů samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PM Petr Molek jednatel
- AP Adam Penčev jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- PM Petr Molek jednatel
Společníci a vlastníci
- PM Petr Molek společník
- AP Adam Penčev společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- PM Petr Molek společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Hairdo Digital, s.r.o. IČO a DIČ?
Hairdo Digital, s.r.o. má IČO 17804523. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Hairdo Digital, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Hairdo Digital, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Hairdo Digital, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Hairdo Digital, s.r.o. (IČO 17804523) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Hairdo Digital, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Petr Molek (jednatel), Adam Penčev (jednatel).