OFTALMED OPTIKA s.r.o.
OFTALMED OPTIKA s.r.o. (IČO 17651522) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2022. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 17651522
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Maloobchod s ostatním novým zbožím 4778
- Sídlo
- náměstí Republiky 744/5 61400 Brno
- Datum vzniku
- 9. 11. 2022 (4 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 130889, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- oční optika
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: - zprostředkování obchodu a služeb, - velkoobchod a maloobchod, - testování, měření, analýzy a kontroly, - mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Statutární orgán a společníci
Společníci a vlastníci
- TM Tomáš Mňuk společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- TM Tomáš Mňuk společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Tomáš Mňuk působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má OFTALMED OPTIKA s.r.o. IČO a DIČ?
OFTALMED OPTIKA s.r.o. má IČO 17651522. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je OFTALMED OPTIKA s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u OFTALMED OPTIKA s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je OFTALMED OPTIKA s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u OFTALMED OPTIKA s.r.o. (IČO 17651522) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem OFTALMED OPTIKA s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Tomáš Mňuk (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Maloobchod s ostatním novým zbožím
- Firmy v obci Brno
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH