Climbing gym s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Climbing gym s.r.o. (IČO 17445078) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Ostrava, vznik v roce 2022. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
17445078
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Činnosti v oblasti sportu j. n. 93190
Sídlo
U Soudu 6200/19 70800 Ostrava
Datum vzniku
22. 8. 2022 (4 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 90189, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Společnost zastupuje jednatel samostatně

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má Climbing gym s.r.o. IČO a DIČ?

Climbing gym s.r.o. má IČO 17445078. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Climbing gym s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Climbing gym s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Climbing gym s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Climbing gym s.r.o. (IČO 17445078) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Climbing gym s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Tomáš Labounek (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy