Yamate services s.r.o.
Yamate services s.r.o. (IČO 17366178) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2022. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 17366178
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní ubytování 5590
- Sídlo
- Branická 213/53 14700 Praha
- Datum vzniku
- 26. 7. 2022 (4 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 370685, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně ve všech věcech.
Předmět podnikání
- Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
- Pěstitelské pálení
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
- Ubytovací služby
- Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
- Pronájem a půjčování věcí movitých
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
- Překladatelská a tlumočnická činnost
- Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- TP Tiberiu-Constantin Pîrnau Jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- RH Roman Hejna Jednatel
Společníci a vlastníci
- TP Tiberiu-Constantin Pîrnau společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- RH Roman Hejna společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Tiberiu-Constantin Pîrnau působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Yamate services s.r.o. IČO a DIČ?
Yamate services s.r.o. má IČO 17366178. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Yamate services s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Yamate services s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Yamate services s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Yamate services s.r.o. (IČO 17366178) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Yamate services s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Tiberiu-Constantin Pîrnau (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní ubytování
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH