SILVER STAR spol. s r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

SILVER STAR spol. s r.o. (IČO 15886263) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1991. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
15886263
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Ostatní odborné, vědecké a technické činnosti 74
Sídlo
Jabloňová 2882/102 10600 Praha
Datum vzniku
13. 2. 1991 (35 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 1087, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Společnost je zastupována společníky ve funkci jednatelů. Každý z nich je oprávněn k zastupování společnosti samostatně v plném rozsahu. Každý z jednatelů je oprávněn jednat za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (7)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (7)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má SILVER STAR spol. s r.o. IČO a DIČ?

SILVER STAR spol. s r.o. má IČO 15886263. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je SILVER STAR spol. s r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u SILVER STAR spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je SILVER STAR spol. s r.o. v insolvenci?

Insolvenci u SILVER STAR spol. s r.o. (IČO 15886263) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SILVER STAR spol. s r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Stanislav Bodlák (jednatel), Milan Březina (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy