Rozvoj ctností z.s.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
Rozvoj ctností z.s. (IČO 14430762) je spolek se sídlem v obci Mrzky, vznik v roce 2022. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 14430762
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- 32 28201 Mrzky
- Datum vzniku
- 7. 5. 2022 (4 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 76065, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- schůze
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MF Michaela Fojtlová člen výboru
- MK Michal Krhut člen výboru
- JŠ Jana Štěpánová člen výboru
Zobrazit historická angažmá (1)
- MK Michal Krhut člen výboru
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Rozvoj ctností z.s. IČO a DIČ?
Rozvoj ctností z.s. má IČO 14430762. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Rozvoj ctností z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Rozvoj ctností z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Rozvoj ctností z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Rozvoj ctností z.s. (IČO 14430762) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Rozvoj ctností z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Michaela Fojtlová (člen výboru), Michal Krhut (člen výboru), Jana Štěpánová (člen výboru).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci Mrzky
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH