DAWO INT s.r.o.
DAWO INT s.r.o. (IČO 14425653) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2022. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 14425653
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů 2511
- Sídlo
- Varšavská 715/36 12000 Praha
- Datum vzniku
- 6. 4. 2022 (4 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 365453, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků - umělecko-řemeslné zpracování kovů - povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů - přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - zprostředkování obchodu a služeb - skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě - nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - pronájem a půjčování věcí movitých
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DV Daniel Višňák Jednatel
Společníci a vlastníci
- DD Danail Danailov společník
- DV Daniel Višňák společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Daniel Višňák působí i v dalších 5 firmách:
Časté dotazy
Jaké má DAWO INT s.r.o. IČO a DIČ?
DAWO INT s.r.o. má IČO 14425653. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je DAWO INT s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u DAWO INT s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je DAWO INT s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u DAWO INT s.r.o. (IČO 14425653) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem DAWO INT s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Daniel Višňák (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH