IT Globe s.r.o.
IT Globe s.r.o. (IČO 14117215) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Orlické Podhůří, vznik v roce 2022. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 14117215
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Opravy a údržba kovových výrobků, strojů a zařízení 331
- Sídlo
- 30 56201 Orlické Podhůří
- Datum vzniku
- 4. 1. 2022 (4 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 48710, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně. Každý z jednatelů je oprávněn jednat za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
- Poskytování služeb elektronických komunikací
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí - Výroba strojů a zařízení - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím - Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství - Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě - Zasilatelství a zastupování v celním řízení - Ubytovací služby - Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých - Překladatelská a tlumočnická činnost - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí - Poskytování technických služeb
- - Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí - Výroba strojů a zařízení - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím - Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství - Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě - Zasilatelství a zastupování v celním řízení - Ubytovací služby - Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých - Překladatelská a tlumočnická činnost - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí - Poskytování technických služeb
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- BB Bohumil Bartoš jednatel
- NB Nela Bartošová Jednatel
Společníci a vlastníci
- BB Bohumil Bartoš společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Bohumil Bartoš působí i v dalších 3 firmách:
Nela Bartošová působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má IT Globe s.r.o. IČO a DIČ?
IT Globe s.r.o. má IČO 14117215. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je IT Globe s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u IT Globe s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je IT Globe s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u IT Globe s.r.o. (IČO 14117215) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem IT Globe s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Bohumil Bartoš (jednatel), Nela Bartošová (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Opravy a údržba kovových výrobků, strojů a zařízení
- Firmy v obci Orlické Podhůří
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH