BeBerry Coffee s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
BeBerry Coffee s.r.o. (IČO 14080214) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 14080214
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Administrativní a kancelářské činnosti 821
- Sídlo
- Korunní 2569/108 10100 Praha
- Datum vzniku
- 21. 12. 2021 (5 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 359146, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje jednatel.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- TL Tomáš Laca jednatel
Společníci a vlastníci
- TL Tomáš Laca společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má BeBerry Coffee s.r.o. IČO a DIČ?
BeBerry Coffee s.r.o. má IČO 14080214. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je BeBerry Coffee s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u BeBerry Coffee s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je BeBerry Coffee s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u BeBerry Coffee s.r.o. (IČO 14080214) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem BeBerry Coffee s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Tomáš Laca (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Administrativní a kancelářské činnosti
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH